Praca – Projektant Geotechnik

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w sektorze budownictwa wyspecjalizowaną w hydrotechnice i geotechnice.

Naszą siłą jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz pracownika.

Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, pełni energii, z bogatym doświadczeniem.

Kogo szukamy?

Projektant Geotechnik

Region: Gdańsk; Kraków; Warszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza warunków gruntowych pod kątem posadowienia obiektów i dróg
  • Optymalizacja sposobów posadowienia obiektów i wzmocnienia podłoża,
  • Dokonywanie obliczeń geotechnicznych (nośność i osiadania podłoża)
  • Posadowienie obiektów w różnych technologiach (stateczność skarp, odwodnienie gruntu),
  • Projektowanie posadowienia pośredniego obiektów inżynierskich w niekorzystnych warunkach gruntowych
  • Projektowanie zabezpieczeń głębokich wykopów
  • Analiza rozwiązań alternatywnych

Idealny kandydat:

  • Posiada wykształcenie wyższe budowalne o profilu geotechnicznym
  • Biegle posługuje się pakietem MS Office; zna oprogramowanie Auto CAD; EXPERT Pale; PL-WIN; GEO5; PLAXIS; GGU Retain
  • Posiada doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji geologiczno-inżynieryjnej w firmie geotechnicznej lub budowlanej o profilu geotechnicznym
  • Zna języka angielskiego w stopniu, co najmniej, komunikatywnym.
  • Posiada zdolności organizacyjne i jest komunikatywny
  • Cechuje się dokładnością, systematycznością, jest dyspozycyjny

Mile widziane:

  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Oferujemy:

  • Możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę wśród młodego zespołu
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail praca@budokop.pl