Praca – Inżynier ds. wsparcia ofertowo-sprzedażowego

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w sektorze budownictwa wyspecjalizowaną w hydrotechnice i geotechnice.

Naszą siłą jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz pracownika.

Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, pełni energii, z bogatym doświadczeniem.

Kogo szukamy?

Inżynier ds. wsparcia ofertowo-sprzedażowego

Region: Gdańsk; Kraków; Warszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej
  • Przedmiarowanie z dokumentacji przetargowej
  • Analiza rozwiązań alternatywnych
  • Opracowywanie zapytań klientów
  • Kompleksowa wycena oferty

Idealny kandydat:

  • Posiada wykształcenie wyższe budowalne o profilu geotechnicznym
  • Posiada doświadczenie przy sporządzaniu wycen
  • Biegle posługuje się pakietem MS Office, oprogramowaniem Auto CAD
  • Posiada doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji geologiczno-inżynieryjnej w firmie geotechnicznej lub budowlanej o profilu geotechnicznym
  • Zna język angielski w stopniu, co najmniej, komunikatywnym.
  • Posiada zdolności organizacyjne i jest komunikatywny
  • Cechuje się dokładnością, systematycznością, jest dyspozycyjny

Oferujemy:

  • Możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę wśród młodego zespołu
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail praca@budokop.pl